FOTO/Kombëtarja dënoi sulmuesin pas videos duke u masturbuar, dy pilotët bëjnë çmendurinë

0

Kapiteni i kombëtares së Rusisë, Artem Dzuba e futi veten në telashe të mëdha. Sulmuesi i cili është pjesë e klubit të Zenitit, publikoi në rrjetet sociale një video nga shtrati, ku shihet duke masturbuar, teksa kjo gjë i ka kushtuar shtrenjtë.

Ky veprim jo etik i kapitenit, detyroi drejtuesit e ekipit kombëtar rus, të marrin vendimin drastik për përjashtimin e Dzubas për ndeshjet e muajit nëntor.

Kjo nuk është pritur aspak mirë nga dy pilotë rus, të cilët në shenjë proteste ndaj vendimit të marrë, kanë bërë një çmenduri. Gjatë fluturimit nga Moska në Jekaterinburg, më 11 nëntor, ata kanë bërë manovra të rrezikshme dhe e kanë vonuar fluturimin me 20 minuta.

Manovrat e tyre synonin që në radar të formohej një figurë në formë penisi dhe ajo është regjistruar në program. Një çmenduri e madhe kjo, vetëm për të mbështetur sulmuesin rus.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.