FOTOT/Pozoi topless nga pushimet pasi u hoq si e sëmurë, policja seksi lë punën për shkak se…

0

Një efektive policie e cila postoi fotot me bikini dhe topless gjatë disa pushimeve luksoze pasi mori leje nga puna duke u hequr si e sëmurë, ka hequr dorë nga puna e saj, duke i vënë fajin ngacmimeve dhe bulizmit që i vjen nga kolegët.

Leanne Carr, 35 vjeç, pas 14 vitesh shërbim në policinë e Lincolshire tha se duhet t’i mbyllte derën negativitetit të shkaktuar nga kolegët e saj për të mbrojtur shëndetin e saj mendor.

Komentet e saj, në një postim në Instagram sëbashku me një foto të saj me uniformën e policisë, ishin fjalët e para që ajo ka folur publikisht që nga ngjarja kontroverse e vitit 2018.

Ajo shprehet se muajt e fundit ka përjetuar shumë bulizëm nga kolegët që pas disa fotove ëq ajo postoi nga Tailanda, Qipro, Austria dhe Afrika e Jugut gjatë pushimeve 7 mujore, pasi u hoq si e sëmurë.

Pozoi topless nga pushimet pasi u hoq si e sëmurë, policja seksi

Pozoi topless nga pushimet pasi u hoq si e sëmurë, policja seksi

Pozoi topless nga pushimet pasi u hoq si e sëmurë, policja seksi

Pozoi topless nga pushimet pasi u hoq si e sëmurë, policja seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.