EMRAT dhe FOTO/Koronavirusi u merr jetën çiftit të bashkëshortëve brenda natës

0

Tragjike në Korçë. Koronavirusi i merr jetën çiftit të bashkëshortëve Thanas dhe Loreta Broka.

Ata kanë mbyllur sytë gjatë natës së të martës njëri pas tjetrit

Te dy ishin intubuar prej dy javësh në spitalin rajonal të Korçë

Ky është ndër rastet më tragjike të pasojave të koronavirusit në Korçë

Thanas Broka njihej në qytet si person që ka mbajtur poste publike.

Më herët ai ka qenë kreu i PBDNJ në Korçë dhe ish-prefekt në Berat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.