VIDEO/Aksident i frikshëm në Shkodër, makina fluturon, përfundon e përmbysur në kanal

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Koplik, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në anë të saj.

Si pasojë e aksidentit është plagosur rëndë drejtuesi i mjetit, i cili është transportuar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

You May Like

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.