Binjaket që ndajnë të dashurin, identike edhe nga veshja për Krishtlindje

0

Anna dhe Lucy DeCinque janë motrat binjake që ndajnë çdo gjë bashkë. Ato u bënë të njohura botërisht kur vendosën të ndanin edhe të njëjtin të dashur.

Lidhja e tyre duket se vazhdon t’i rezistojë kohës. Për festën e Krishtlindjes, dy motrat u veshën njësoj. 34-vjeçaret kishin të ngjashëm make-upin, stolitë, madje edhe manikyrin.

Motrat australiane thonë se shpresojnë që të mbeten shtatzënë në të njëjtën kohë, dhe duan që i dashuri i tyre i përbashkët Ben Byrne të jetë babai.

Kohë më parë, Lucy shpjegoi edhe pse lidhja e tyre funksionon kaq mirë.

“Ne jemi të tre bashkë 24 orë të ditës, unë dhe motra ime. Është më e lehtë të ndash të njëjtin të dashur sepse jemi gjithmonë bashkë”, tha ajo. /tvklan.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.