‘Fluturo o shpirt i lirë’, i afërmi publikon foton e fundit të kantautorit Kujtim Prodani

0

U nda nga jeta sot kantautori i njohur Kujtim Prodani. Lajmi i hidhur ka prekur jo vetëm të afërmit, por dhe miqtë dhe kolegët.

I afërmi i tij dhe këngëtari i njohur Voltan Prodani, ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto të fundit të kantautorit.

Prodani shihet në spital i shtrirë dhe me maskën e oksigjenit në fytyrë.

“Foto e fundit nga i shtrenjti ynë. Këtë foto nuk do ta harrojë kurrë gjithë jetën. Fluturo o shpirt i lirë”, shkruan Voltan Prodani në mbishkrimin e fotos së fundit.

Kantautori ndërroi jetë sot në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ ku prej ditësh po luftonte me virusin, betejë të cilën nuk arriti ta fitonte.

Screenshot_29.png

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.