“Gjetsh paqe atje ku je”! Genc Pollo fjalë të ndjera për Kujtim Prodanin: Ishe gjithmonë i qeshur, siç të njoha që në klasë të parë

0

Ish-ministri dhe ish-deputeti Genc Pollo jep një mesazh ngushëllimi për ndarjen e parakohshme nga jeta të kantautorit Kujtim Prodani, në moshën 57-vjeçare, pasi humbi betejën me koronavirusin.

Në një mesazh të ndjerë në “Facebook”, Pollo shkruan se Prodani do të jetë i qeshur edhe atje lart, ashtu siç ishte gjithmonë.

“Lamtumirë Kujtim Prodani e gjetsh paqe atje ku je! Por besoj se do të jesh i qeshur edhe atje! Siç ishe gjithmonë. Siç të kam njohur që në klasën e parë fillore në v. 1969! RIP”, shkruan Pollo.

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.