75-vjetori i Zyliha Milotit, urimi i Helidon Bushatit: Gëzuar krenaria e qytetit të Shkodrës

0
Gëzuar 75 – vjetorin e lindjes Mjeshtre e Madhe, Krenaria e qytetit të Shkodrës, aktorja e shquar e humorit, Zyliha Miloti!
U bëre e dashur për ne me interpretimet tuaja brilante atëherë kur më shumë se kurrë kishim nevojë për të qeshurën që na dhurove, së bashku me të gjithë plejadën e mrekullueshme të aktorëve shkodranë.
Urimet më të përzemërta për vite të tjera të lumtura dhe të shëndetshme pranë nesh, artiste e madhe!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.