Ja çfarë vaksine mori Rama/ E ‘zbulon’ Kapexhiu në punimet e tij

0

Edhe pse viti sapo ka nisur, skandalet që rrethojnë qeverinë e Edi Ramës nuk kanë të ndalur.

Në përpjekje për të ndalur sadopak shpërthimet e përditshme të skandaleve dhe abuzimeve, Rama ‘shpiku’ një proces vaksinimi për afërsisht 480 persona.

Vetë e mori vaksinën ndër të parët, ndërsa të moshuarit prisnin në radhë te stadiumi për vaksinim.

Se çfarë vaksine mori dhe nga erdhi ajo, kjo mbetet mister. Por të paktën e ka ‘zbuluar’ mjeshtri Bujar Kapexhiu. Në një punim në Mapo, ai thekson se vaksina ishte ‘Rama ik’

Ndiqini më poshtë disa prej punimeve të Kapexhiut këto ditë:

ImageImageImageImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.