BallinaSportVIDEO/ Shqiptari i shënon dy gola Napolit, por nuk mjaftojnë

VIDEO/ Shqiptari i shënon dy gola Napolit, por nuk mjaftojnë

Napoli ka mundur 3-2 Empolin dhe është kualifikuar në çerekfinalet e Kupës së Italisë.

Gjithsesi, ai që shkëlqeu ishte futbollisti i Empolit me origjinë shqiptare, Nedim Bajrami.

Bajmari, i cili luan për U-21 të Zvicrës, realizoi dy gola shumë të bukur, por që nuk kishin vlerë, pasi Napoli arriti të fitonte 3-2 dhe të kalonte në çerekfinale.

Mesfushori shënoi të parin në minutën e 33-të, ndërsa në minutën e 67 goditi fort nga jashtë zone, duke mos i lënë asnjë shans portierit kundërshtar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments