VIDEOFAKT/Bardh Spahia poston videon që rrëzon propagandën me shëndetësinë falas: Edi Rama gënjeu shqiptarët. Vendit i duhet ndryshim

0

Ish-deputeti Bardh Spahia ka publikuar një video me premtimet e pambajtura nga Edi Rama për shëndetësinë falas.

Spahia ka publikuar edhe deklaratat e vajzës nga Tirana që kishte dhënë 8 milionë lekë për të shëruar nënën e vet, por ajo ndërroi jetë nga Covid në spitalin Covid-2 tek Sanatoriumi

Reagimi i plotë i Bardh Spahisë:

Edi Rama është një dështim. Në 8 vjet nuk ka mbajtur asnjë premtim. Shëndetësia falas ishte mashtrim.

Qytetarët e dinë se kjo është një qeveri që punon vetëm për vete. Spitalet janë në ditën e tyre më të keqe, pasi për 8 vjet qeveritarët i vodhën paratë për shëndetësinë dhe trefishuan pasurinë e tyre.

Vendit i duhet ndryshimi.

Qytetarët e duan ndryshimin. Me Lulzim Bashën, PD është gati të ndërtojë një të ardhme më të mirë për shqiptarët.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.