Vrasja e shqiptarit në Greqi, flasin dy djemtë që mbeten të plagosur: Ja nga janë autorët e krimit

0

Zbardhen detaje të reja nga ngjarje e rëndë në Greqi, ku mbeti i vrarë Edmond Llangozi, ndërsa u plagosen edhe dy djemtë e tij.

Në dëshminë e dhënë për hetuesit grekë, dy vëllezërit shqiptarë kanë deklaruar se vrasësit e babait të tyre janë shqiptarë.

Anxhelo dhe Mihal Llangozi ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, por ende nuk e kanë kaluar rrezikun.

“Vrasësit ishin me origjinë shqiptare” kanë deklaruar dy të rinjtë për hetuesit, raportojnë mediat greke

Sipas mediave greke, policia ka mbledhur informacion të mjaftueshëm për pesë autorët dhe është afër identifikimit të tyre. Hetuesit i cilësojnë autorët si “mafie shqiptare” dhe ngjarjen e lidhin me “larjen e hesapeve”.Vrasja e shqiptarit në Greqi, flasin dy djemtë që mbeten të

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.