Brenda në makinë dhe vetëm me të brendshme, ja fotoja provokuese e Oriola Marashit që “çmendi” ndjekësit

0

Oriola Marashi vendosi t’i mahnisë ndjekësit e saj mbrëmjen e djeshme, teksa publikoi një foto ku shfaqej mjaft seksi.

Modelja simpatike shihej e ulur në një makinë, e veshur vetëm me të brendshme të zeza, si dhe me një palë geta në të njëjtën ngjyrë.

Linjat trupore seksi janë ato që të bien në sy menjëherë. Marashi kishte zgjedhur ta plotësonte pamjen me disa aksesorë, si dhe me një make up profesional.

Komentet dhe pëlqimet nga miqtë dhe fansat e Oriolës ishin të shumtë.

Modelja është mjaft aktive në rrjete sociale dhe pozat provokuese nuk mungojnë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.