FOTO/ Policia i prish këngëtares shqiptare festën e ‘çmendur’ të ditëlindjes, gjobit të ftuarit

0

Këngëtarja Diona Fona ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen.

Ajo ndau shumë foto dhe video në Instastory, duke zbuluar pamje nga festa përrallore

Të ftuarit shfaqeshin duke kërcyer dhe kënduar, në një ambient special

Mirëpo jo gjithçka ka shkuar mirë.

Sipas “Prive”, në festën e këngëtares ka ndërhyrë policia, pasi janë shkelur rregullat anti-Covid.

Si pasojë, të gjithë të ftuarit janë gjobitur me nga 200 euro.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.