Ish miss-i ‘çmend’ ndjekësit në mes të natës, poston foto provokuese nga dhoma e gjumit

0

Ish miss-i i njohur Silvana Bushati duket se i ka lënë pas debatet e saj me gazetaren Sidorela Gjoni të cilën e akuzoi për vjedhjen dhe kopjimin e projektit të saj televiziv, dhe është rikthyer më “hot” se kurrë.

Ajo së fundmi ka publikuar në Instagram disa foto vërtet provokuese me “body” të bardhë, e cila e tregon shumë tërheqëse dhe në supër formë.

149929988_778696936407821_3650075376799302335_n.jpg

E ulur në komodinën buzë krevatt dhe me çizme, Bushati ka menduar që të ndezë rrjetin këto ditë të ftohta dimri.

Provokuese siç është ajo vetë, ka menduar që edhe veshjen ta ketë të tillë, duke nxjerrë në pah format sensuale.

Screenshot_24.jpg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.