Jasmina ‘shtang’ në “PërPuthen”, puth Andin në buzë: Nuk doja që në Shën Valentin…

0

Jasmina ka habitur jo pak në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ku ndërsa u ngrit për një përballje me Mevlanin, fillimisht u drejtua nga Andi, duke i dhënë një puthje në buzë.

Kjo gjë i la të gjithë “me gojë hapur”, Andin të parin, i cili tha se kishte mbetur pa fjalë.

Ndërsa u pyet për këtë gjest, Jasmina tha se e bëra, pasi në një mënyrë apo një tjetër, nuk donte ta kalonte vetëm Shën Valentinin dhe se këtë puthje, nuk kishte patur guxim t’ja jepte në takim

“Duke qenë që është Shën Valentini, do të doja që në një mënyrë apo në një tjetër, mos ta kaloj vetëm dhe është një gjë që ngeli mangut nga takimi. Nuk pata guxim ta bëja në takim”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.