“Je si vaj Borshi”/ U ngrit për të goditur Mevlanin dhe Julin, Sindi bën të papriturën me Muratin…

0

Sindi është rikthyer pas një jave pezullim, në studion e PërPuthen, pas debatit që kishte me Mevlanin dhe me Julin.

Ajo u ka kërkuar falje të gjithëve ndërkohë, ajo i ka dhënë edhe një përqafim Muratit. Më tej e ka uruar këtë të fundit edhe për ditëlindje, gjë që nuk arriti ta bënte në puntatën më parë për shkak se u largua nga skena

“Jam rikthyer dhe ishte një javë le të themi me reflektime. Ndihem mirë që jam këtu prapë.  Si fillim doja të kërkoja një falje shumë të sinqertë të gjithë konkurrentëve, produksionit, Top Channel. Për sjelljen time të ekzagjeruar. Nuk u ndjeva mirë, as unë kur i pash. Duhet ta kisha përballuar ndryshe. Doja ti kërkoja falje edhe Muratit se kishte edhe ditëlindjen atë ditë. Si dhe ishte takimi jonë. Nëse mundem ti ofrojë një përqafim. Jam shumë më e qetë.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.