FOTO/ Kush është 30-vjeçari që u rrah me shkopinj në mes të lokalit

0

30-vjeçari Elvis Elezi u godit me sende të forta në kokë nga një grup personash në një lokal në Fushë Krujë më 17 shkurt.

Ndërkohë, policia njoftoi sot se ka zbardhur ngjarjen, duke shpallur në kërkim autorin e dyshuar 34-vjeçari Gazment Kusta, banues në Budull, Krujë, i dënuar më parë jashtë vendit, për trafikimin të lëndëve narkotike.

Po ashtu, në vijim të hetimeve është ndaluar 31-vjeçari Geart Bakalli pasi akuzohet që ka penguar zbulimin e së vërtetës. Gjatë kontrolleve të ushtruar në banesën e tij, policia gjeti disa veshje të përdorura nga autorët dhe 1 mjet tip “Audi”, të cilin dyshohet se autorët e kanë përdor për t’u larguar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.