Dua Lipa, pjesë e fushatës së video-lojës FIFA 21 të PlayStation

0

Këngëtarja Dua Lipa është bërë pjesë e video-lojës sëFIFA 21 të PlayStation.

Dua së bashku me disa emra të njohur janë  karakteret ku lojtarët mund të zgjedhin të luajnë si ajo.Së fundmi, kjo video-lojë ka realizuar një fushatë sensibilizuese me mesazhe kundër racizmit në fanellat e lojtarëve.Në këtë fushatë përvec Dua Lipës janë edhe Winnie Harlow, Lewis Hamilton dhe Anthony Joshu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.