Drejtuesit politik të PD Paloka dhe kandidates Luku i rezervohet pritje madhështore në Manzë

1
580
Partia Demokratike vazhdon fushaten elektorale dere me dere duke trokitur te te gjithe qytetaret dhe kerkuar atyre qe me 25 prill te votojne larg largimin e Edi Rames, te Rilindjes nga qeverisja e vendit. Sot Drejtuesi politik ne Durres Edi Paloka dhe kandidatja e PD Manjola Luku ishin ne Manze ku iu rezevua nje pritje emocionuese.
Lajmin e jep kandidatja Luku ne rrjetin soccial Fb teksa shkruan:
“Një mikpritje emocionuese sot nga bashkëqytetarët e mi në Manzë.
Rama e ka harruar Manzën e dëmtuar rëndë nga tërmeti, rindërtimi s’ka nisur akoma.
Pas 25 prillit, gjithçka do të ndryshojë. Manza, Durrësi, gjithë Shqipëria do të jetë në vëmendjen e qeverisë Basha.
Së bashku me votë ta largojmë Ramën, për të shpëtuar vendin tonë.
Voto Manjola Luku
Voto 9 Durresi Fiton
Shqiperia Fiton

1 Koment

Comments are closed.