Dua Lipa nominohet për 3 çmime në “Brit Awards 2021”

0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa nuk po ndalet me sukseset e padiskutueshme. Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka treguar se ka marrë konfirmimin për nominimin e saj në “Brit Awards 2021”.

Dua është e nominuar në “Female Solo Artist”, “British Single” dhe “Mastercard Album of the Year”. “Tri nominime!!! Faleminderit “Brits”, mezi pres të ju shoh”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos.Ndërkohë të nominuarit u njoftuan sot pasdite për pjesëmarrjen e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.