Dua Lipa renditet e dyta në ‘Top Global Albums’ në Spotify

0

Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur. Ajo ka arritur të renditet e dyta në ‘Top Global Albums’. Ka qenë vetë artistja që me anë të një postimi në rrjetin social Instagram bëri të ditur renditjen. “Future Nostalgia” veçohet si një prej albumeve më të mira dhe më të dëgjuara te këngëtares me origjinë shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.