EMRI+FOTO/Nisin arrestimet në Albcontrol, kontrollorja shoqërohet në polici pasi doli nga emisioni

0

Menjëherë pasi Rama dhe Balluku kërcënuan me burg kontrollorët ajrorë, policia në orët e vona të mbrëmjes ka nisur arrestimet.

Sikundër mësohet se janë shoqëruar në polici personat e pushuar nga puna.

Një nga personat e ndaluar është edhe Flora Ndreca, e cila u ndalua sapo doli nga emisioni Opinion në Tv Klan, ku ishte e ftuar për të dhënë dëshminë e saj mbi atë që po ndodhte.

Po kështu policia ka shkuar për të shoqëruar dhe 3 persona të tjerë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.