Video/ I infektuar me Covid, vret veten i moshuari në Kurbin

0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e sotme në Fushë-Milot të Kurbinit. Në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi Taf Kasmi, 77 vjeç.

Burime të SYRI TV thonë se i moshuari ishte i infektuar me Covid, në gjendje të rëndë.

NJOFTIMI ZYRTAR

Kurbin/ Informacion paraprak

Më datë 08.04.2021,rreth orës 10 :40, në Fushë-Milot,Kurbin, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi T.K.,77 vjeç .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.