3-vjeçarit i bie dollapi sipër dhe i shkakton frakturë, niset me urgjencë drejt Tiranës

0

Një ngjarje e rëndë mësohet se është regjistruar në qytetin e Sarandës, teksa një fëmijë rreth 3-vjeçar është dërguar me helikopter në Tiranë.

Mësohet se fëmija është dërguar drejt spitalit të traumës në kryeqytet, pasi aksidentalisht në shtëpinë e tij i ka rënë sipër tij dollapi i shtëpisë dhe për rrjedhojë është goditur keqas në kokë duke i krijuar frakturë të rëndë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.