Aktori Rezart Veleshnja pas zbulimit të patronazhistit bën betimin e fortë: Nuk do votoj kurrë Partinë Socialiste

0

Aktori i njohur, Rezart Veleshnja ishte i ftuar sot në “Ëake Up”, ku foli edhe atë që tashmë është bërë çështje dite, patronazhistët.

Rezi zbuloi edhe kë kishte menduar të votonte, por u shpreh i zhgënjyer nga cenimi i jetës private.

“Më në fund pash databazën dhe më kishin kontrolluar çdo gjë timen, kunata, nga ka ardhur, nga vjen, kishte hyrë në familjen time, do votojë për PS, i ati ka dalë në pension. Njëherë e përgjithmonë, sa të kem jetën, për këta njerëz që mua më kanë bërë këtë gjë, që më kanë kontrolluar jetën dhe çojnë dhe informacione që është i sigurt ky që do votojë për ty, nuk e kanë votën vetëm nga kjo gjë Unë për PS isha me thënë të drejtën, do ta hidhja votën pas shumë vitesh, nuk do ta jap më, vetëm për këtë patronazhistin”, tha aktori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.