Të shtëna me armë në Lezhë

0

Të shtëna me breshëri arme kanë terrerizuar mbrëmë banorët e lagjes Xhenjo ne Lezhë.

Në sallën e policisë një telefonatë anonime ka vënë në lëvizje blutë e komisariatit për të krehur zonën.

Burime bëjnë me dije se ende nuk është bërë i mundur identifikimi i autorëve apo dhe gjetja e vendgjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.