E mbuluar vetëm me një peshqir dhe e “larë” në gjak, çfarë fshihet pas postimit të Bleona Qeretit?

0

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, prej vitesh është zhvendosur në SHBA, ku vazhdon edhe karrierën e saj të suksesshme.

Përveçse këngëtare, Qereti ka sfiduar veten edhe në fushën e aktrimit, duke marrë pjesë në disa filma.

Së fundmi, artistja vendosi të ndante një video me ndjekësit e saj në Instagram, për t’u treguar se çfarë ndodh pas kamerave.

Ajo shihet e ulur në tualet, e mbuluar vetëm me një peshqir të bardhë, teksa një anëtar i stafit e lyen me bojë të kuqe, për të improvizuar gjakun. Si duket, aktorja po luan një pjesë në të cilën plagoset dhe vdes.

Brooke ka vdekur”, shkroi Bleona krahas postimit, pasi emri i vërtetë i saj në film është pikërisht Brooke.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.