Tatuazhe, det dhe romantizëm, Dafina Zeqiri i shpreh hapur dashurinë Dj Geek

0

Ka vetëm një njeri që e ka fituar plotësisht Dafinën dhe nëse në mendje ju shkojnë muzika, apo familja gaboheni.

Me një foto plot dashuri pranë detit, ku duket se kanë shijuar ditët e para të pranverës me motin e ngrohtë, Dafina ka treguar se Dj Geek e ka fituar plotësisht. E thënë këtë, këngëtarja ka nënkuptuar se është e dashuruar më shumë se asnjëherë tjetër.

Momentet e ëmbla të dyshes prej kohësh kanë bërë xhiron e rrjetit. Të qeshur, energjikë dhe plot surpriza për njëri-tjetrin Dafina dhe Geek janë kthyer kështu në një nga dyshet më simpatike të ‘showbiz-it’ shqiptar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.