Mrekulli, vijnë në jetë trinjakët në maternitetin ‘Koço Gliozheni’

0

Në materniteti ‘Koço Gliozheni’ kanë ardhur në jetë trinjakë. Lajmin e bëri të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila postoi në Facebook foto të foshnjave, Kiarës, Siarës dhe Aidenit.

“Me lajmin e mirë të lindjes së trinjakëve Kiara, Siara dhe Aiden shëndoshë e mirë, nën kujdesin shembullor të stafit të maternitetit ‘Koço Gliozheni’, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Manastirliu.

Familja do të marrë çekun e bebes pre 360,000 lekë të reja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.