EMRI/ Po punonte në ndërtim, 24-vjeçari shqiptar bie nga lartësia dhe humb jetën

0
?????????????????????????????????????????????????????????

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Maqedoninë e Veriut, ku një 24-vjeçar shqiptar, duke punuar në ndërtim, ka humbur jetën.

Bëhet me dije se i riu Mirjan Kryeziu nga fshati Zdranjsh në Librazhd, ka qenë duke punuar në një lagje të Shkupit, ku ka rënë nga ndërtesa nga ku po punonte.

Ndër të tjera, mësohet se 24-vjeçari është dërguar në gjendje të rëndë në spital, por fatkeqësisht nuk ka arritur që të mbijetojë prej plagëve që kishte marrë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.