Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 Maj 2021

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Frangës Zvicerane . Ndërkohë Dollari dhe Paundi Britanik dhe kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 101.7                     Shitet 102.5

Euro:                                    Blihet 122.9                     Shitet 123.4

Paundi Britanik :                  Blihet 140.8                     Shitet 141.7

Franga Zviceriane:               Blihet 111 .2                     Shitet 112.1

Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 Maj 2021

Grupi privat në Facebook

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.