VIDEO/ Turistja serbe nuk përmbahet, vjedh unazën në një dyqan në Sarandë

0

Pronarë të një dyqani në qendër të Sarandës, të cilët tregtojnë produkte të gjithëllojshme, kanë rënë pre e një vjedhje, për të cilën thanë se është e zakonshme.

Por e veçanta sipas tyre në këtë rast ishte se hajduti ishte një shtetase serbe. Siç shihet edhe në videon në fjalë, sapo shitësja kthen kurrizin, turistja serbe merr prej tavolinës me bixhu, një unazë dhe e mban në duar.

Ky fenomen sipas pronarëve ndodhin kryesisht nga turistë një ditorë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.