VIDEO/Zotësia e pilotit shmang tragjedinë, pasagjerët tmerrohen pak momente para uljes së avionit

0

Britania e Madhe është përfshirë ditët e fundit nga moti i keq i shoqëruar me stuhi dhe erëra të forta.

Në shumë zona ka pasur probleme dhe përmbytje, ndërsa temperaturat janë ulur me disa gradë.

Një situatë e rrezikshme u regjistrua dhe në aeroportin e Bristolit ku një avion që kthehej nga Amsterdami hasi në turbulenca dhe erë të fortë ndërsa ulej.

Zotësia e pilotit bëri të mundur që avioni të ulej, ndonëse me vështirësi, pa shkaktuar të lënduar mes pasagjerëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.