VIDEO pushton rrjetin/ Hazard “feston” me ish-skuadrën e tij, e qeshura e tij bëhet virale

0

Chelsea është kualifikuar në finalen e Ligës së Kampionëve, pasi ka mundur Real Madridin 3-1 me rezultat të përgjithshëm.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen është reagimi i Eden Hazard, pasi sulmuesi u kap nga kamerat duke qeshur.

Në përfundimin e ndeshjes belgu është parë shumë i buzëqeshur duke “festuar” me ish-skuadrën e tij.Ai ka përshëndetur ish-shokët e skuadrës dhe është kritikuar nga shumë tifozë për këtë veprim.

Reali ka shpenzuar për të rreth 160 milion euro dhe deri më tani më shumë ka qëndruar në infermieri, për shkak të dëmtimeve të shpeshta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.