Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 Maj 2021

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros . Ndërkohë Franga Zvicerane, Dollari dhe Paundi Britanik kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                 Blihet 101.1                     Shitet 101.8

Euro:                                    Blihet 122.6                     Shitet 123.1

Paundi Britanik :                  Blihet 142.3                     Shitet 143.2

Franga Zviceriane:               Blihet 111.3                    Shitet 112.1

Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 Maj 2021

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.