BallinaKronikeFOTO/ U ekzekutua në Shkodër, ja si u gjet trupi i pajetë...

FOTO/ U ekzekutua në Shkodër, ja si u gjet trupi i pajetë i Endri Mustafës, një pistoletë gjendet afër tij

siguron foto ekskluzive të trupit të pajetë të Endri Mustafës që u gjet i ekzekutuar në Shkodër me armë zjarri. Trupi i tij duket i shtrirë në një livadh teksa duket se ai ka qenë i veshur sportiv. Sipas gazetarit Senad Nikshiqi, Mustafa dy netë më parë ka marrë dy mesazhe në celular dhe doli nga shtëpia për mos u kthyer më kurrë. Orari i daljes ka qenë në darkë teksa denoncimin për zhdukjen e tij e ka bërë e ëma

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

Mustafa njihet si person me precedent penal pasi ka qenë i akuzuar për një plagosje, më pas për grabitje e arsenal armësh bashkë me vëllezërit Astrit dhe Brahim Bilali që u ekzekutuan në 2019 si dhe me një grup fajdesh skema e së cilës u çmontua gjatë operacionit ‘’Maranaj’’ në 2019-2020.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments