U martua në Vlorë dhe pagoi me çek fals/ Italiani i dërgon pronarit të hotelit paratë e para, por…

0

Të gjithë e mbajnë mend dhëndrin italian, i cili u martua në qytetin e Vlorës dhe iku pa paguar shpenzimet që i takonin, duket se është bërë i gjallë më në fund.

Ai organizoi dasmën me qindra të ftuar në një hotel në Vlorë disa ditë më parë, dhe në fund u largua pa paguar, pasi mashtroi pronarin me një çek të falsifikuar

Por, mësohet se, italiani ka dërguar 500 eurot e para pronarit të biznesit në Vlorë, pas publikimit të lajmeve në mediet shqiptare, megjithëse është një shumë e vogël në krahasim me atë që i takon në total, që është plot 5 mijë euro.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.