BallinaKronikePas një konflikti në familje, dy kunata përfundojnë në spital. Njëra prej...

Pas një konflikti në familje, dy kunata përfundojnë në spital. Njëra prej tyre ishte me…

Dy gra kanë përfunduar në spital pas një konflikti në familje.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Markatomaj të Lezhës, ndërsa bëhet me dije se janë kunata me njëra-tjetrën.

Mësohet se njëra nga dhunuarat është Dava Ndoj 33-vjeçe.

I ati i saj është shprehur për mediat se ajo është me urdhër mbrojtje dhe konfliktet mes tyre kanë nisur që në muajin janar.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments