FOTO/Alketa aq e zhveshur sa nuk e keni parë kurrë

0

Alketa Vejsiu ka postuar sot një foto të pazakontë për linjën e zakonshme të postimeve të saj. Megjithëatë ia ka vlejtur.

Stërvitja intensive e muajve të fundit, e ka dshtyrë të tregoje fizikun me rrobabanjo. E tonifikuar, me veshje të zezë, trupi i nxirë dhe në formën më të mirë të mundshme ka bëre të harrohen vitet që ikin per nenen e dy femijeve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.