FOTOT/Festat e “shthurura kurojnë” disfatën në “Euro 2020”, të rinjtë britanikë nuk ndalen….

0

Britanikët i janë rikthyer sërish festave të “shthurura” në rrugët e qyteteve.

Ata duket se e kanë lënë pas krahëve disfatën në “Euro 2020” një javë më parë dhe kanë nisur të argëtohen me alkool e “prapësi”

Të rinjtë janë parë në rrugët e qyteteve këtë fundjavë. Grupe grupe, ato janë drejtuar për në klubet e natës, madje disa, e kanë tepruar me konsumimin e alkoolit dhe janë shtrirë të pavetëdijshëm në rrugë.

Në disa raste, sipas mediave britanike, është nevojitur edhe ndërhyrja e policisë, për të normalizuar situatën. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

foto galeri foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.