VIDEO/Agimi, modeli që na bën krenarë. Shqiptari kthehet në hero, i shpëton jetën të moshuarit italian

0

Në media flitet zakonisht për drogë dhe krime të ndryshme, por shqiptarët e mirë, bëjnë shumicën kudo në botë.

I tillë është edhe rasti i Agimit, i cili u kthye në heroin e ditës në Itali, pasi i ka shpëtuar jetën një italiani që po mbytej.

Siç shihet nga pamjet e publikuara nga TGR, shqiptari nuk mendohet fare, por noton drejt një të moshuari italian, i cili ishte kapur pas një gardhi, ndërsa makina e tij ishte përmbytur nga stuhia.

Shqiptari që raportohet se ka mbërritur në Itali 23 vite më parë me gomone, i shpëton jetën të moshuarit dhe zë kronikat televizive.

Ky është modeli që duhet transmetuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.