Twerk në tualet, moderatorja shqiptare i vë “flakën” rrjetit me lëvizjet provokuese

0

Megi Pojani ka provokuar ndjekësit me lëvizje sensuale nga tualetit. Moderatorja është shfaqur duke bërë twerk në një video të nxehtë të publikuar në rrjetet sociale.

Ajo u filmua e veshur me pizhama teksa kërcen nën ritmin e këngës “Ditari” të Remzie dhe Nexhat Osmanit.

Megi Pojani duket mjaft seksi e joshëse duke bërë twerk dhe i ka vënë flakën rrjetit.

Moderatorja është e njohur për format e saj bombastike trupore që i ekspozon në rrjetet sociale pa hezitim.

/Panoramaplus.al

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.