Emri/ I shpallur në kërkim për vrasje të dyfishtë, plagoset 53-vjeçari, gjatë operacionit të RENEA për arrestimin e tij

0

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja në zonën e Dukagjinit të Shkodrës. Sipas informacioneve të para i plagosuri është Ardjan Narkaj, 52 vjeç banues në Kastrat të Malësisë së Madhe.

Sipas informacioneve Narkaj ka marrë 3 plumba një gjoks, në kofshë dhe parakrah. Ai u plagos gjatë një operacioni të ndërmarrë nga RENEA. Nuk dihen ende rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, ndërsa Narkaj është dërguar me helikopter në Spitalin e Traumës në Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.