FOTO/Do heq dhjam nga të pasmet! Këngëtarja shqiptare kryen ndërhyrje, tregon procedurën live

0

Këngëtarja e njohur, Lindita Halimi do të kryejë një ndërhyrje në trup. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja dhe njofton se do të realizojë një vlog në Youtube, ku do të flasë më shumë për ndërhyrjen estetike.

Lindita do i nënshtrohet operacionit të quajtur BBL, një procedurë e specializuar që heq dhjamin nga të pasmet.

Do heq dhjam nga të pasmet! Këngëtarja shqiptare kryen

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.