VIDEO/Puthje në buzë?! Arilena dhe Dafina do të thyejnë tabu me duetin e ri!

0

Javë më parë, përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë”, Prive për herë të parë njoftoi mbi bashkëpunimin e Dafinës dhe Arilenës.

Dy vajzat do të bashkojnë forcat për një projekt ‘eksploziv’, numërimi për të cilin ka nisur tashmë. Me një verë në të cilën nuk po njeh ndalje, pak pasi ka paralajmëruar albumin “Dafinë moj”, Dafina është gati! Arilena ka nxjerrë foton paralajmëruese.

Dy vajzat do të ngacmojnë që në paralajmërim duke u shfaqur shumë të afërta. Projekti do titullohet “Thirr policinë” dhe do të publikohet saktësisht sot një javë!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.