VIDEO/“Pashë vdekjen me sy”. Ja çfarë i ndodhi Fifit teksa udhëtonte me makinë vetëm

0

Mbrëmjen e djeshme, Fifi vendosi të realizojë disa video për ndjekësit e saj në Instagram. Këngëtarja shfaqej duke udhëtuar me makinë natën, kur papritur në sfond dëgjohet zhurma e një makine që frenon fort.

Fifi ndalon së foluri dhe duket aq e tmerruar, sa në një video tjetër është shprehur se “ka parë vdekjen me sy”.

Jam e shokuar. Po bëja një video, po prisja në semafor, në makinë. Dhe e dini çfarë përjetova?! Pashë vdekjen me sy 100%. Videoja tjetër që do ju tregoj, mund të dëgjoni zhurmat”,- tha Fifi.

Këngëtarja ka treguar më parë se ka vuajtur nga ankthi dhe depresioni, pasi gjatë një bisede virtuale me ndjekësit,shkroi: “Po kam kalu dhe normal që ka pasoja ajo gjëja… Mu m’ka lanë takikardinë ama kjo është e veçanta jem dhe e kontrolloj unë atë, jo ajo mu… Nuk përballoj dot emocione të forta as negative, as positive… e prapë jam e lumtur që mund të dashuroj pa kontroll”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.