VIDEO/Tifozët vendas e gjuajnë me gota birre, ja sesi reagon Haaland

0

Pas fitore 3-4 të Dortmundit ndaj Leverkusen, Haaland i cili relizoi dy gola në këtë sfidë u sulmua nga tifozët e Leverkusen.

21-vjeçari nuk ndejti pa reaguar dhe në vend të kësaj u tall me mbështetësit vendas duke pretenduar se pinte nga një prej gotave me birrë që kishin rënë te këmbët e tij.

Haaland tashmë ka shënuar pesë gola dhe katër asistime në katër ndeshje deri më tani këtë sezon në Bundesliga.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.