FOTOT/Thuajse të zhveshura, dy vajzat e famshme “dogjën” rrjetin me pozat “hot” pranë njëra-tjetrës

0

Kourtney Kardashian dhe Megan Fox kanë “tërbuar” rrjetin me pozat shume “hot” që kanë postuar në profilet e tyre në rrjetet sociale

Dy vajzat e famshme kanë pozuar pranë njëra-tjetrës dhe janë shfaqur “topless” para kamerave dhe miliona ndjekësve në “Instagram”.

Thuajse të zhveshura, dy vajzat e famshme “dogjën” rrjetin

Megan dhe Kourtney, të cilat u bënë të afërta me njëra-tjetrën pasi partnerët e tyre janë miq, kanë pozuar për promovimin e koleksionit më të ri të tangave të SKIMS.

Thuajse të zhveshura, dy vajzat e famshme “dogjën” rrjetin

Që të dyja mahnitën fansat dhe miqtë në rrjetet sociale me veshjet e tyre të brendshme, teksa mbulonin gjoksin me duar. Megan dhe Kourtney shfaqen mjaft provokuese, ku në një pozë shihen duke prekur njëra-tjetrën dhe duke kafshuar një mollë.

Thuajse të zhveshura, dy vajzat e famshme “dogjën” rrjetin

Thuajse të zhveshura, dy vajzat e famshme “dogjën” rrjetin

Thuajse të zhveshura, dy vajzat e famshme “dogjën” rrjetin

Thuajse të zhveshura, dy vajzat e famshme “dogjën” rrjetin

Thuajse të zhveshura, dy vajzat e famshme “dogjën” rrjetin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.