“Ka qenë e rëndë”/ Çfarë e bëri Manjola Nallbanin të përlotej në emision?

0

Këngëtarja Manjola Nallbani, e cila së fundmi publikoi këngën “Vuj moj zemër”, ka zbuluar disa detaje të reja nga jeta e saj.

E ftuar pasditen e sotme te “Rudina” për të ndarë me publikun emocionet e këngës, Manjola nuk i kurseu përgjigjet e sinqerta për publikun. Njëra nga pyetjet që iu bënë dhe që e emocionoi më shumë, ishte ajo për kujtimin më të lumtur që ka me të ëmën

Kujtimi më i lumtur me nënën… Shumë… momenti i dasmës, emocionet, shumë prekëse…”- tha ajo, por pas saj, Rudina e ngacmoi sërish: “Ka qenë një moment që je takuar me të, moment përshëndetjeje? Si je ndjerë?“.

“Ja, e shikon më bëre për të qarë. Edhe me mamin, edhe me babin, se babin e kam pasur të paralizuar, e kam thënë dhe kur ika unë nga shtëpia, ishte për të dy e rëndë.”, përfundoi artistja

Nallbani ka treguar herë pas here se është në super formë fizike me postimet që bën në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja iu bashkua këtë verë të gjithë VIP-ve që guxuan të pozonin me bikini, për të treguar se ndihen shumë mirë me trupin e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.